„Wysiedlić ich na wyspy”

каббалист Михаэль Лайтман Replika: Kryzys migracyjny zaczyna coraz bardziej martwić Europę, jest ona podenerwowana. Prezydent Czech, Miloš Zeman w szczególności powiedział: „Jestem przeciwny islamskim ekonomicznym imigrantom. Sądzę, że nie są oni zgodni z naszą (chrześcijańską) kulturą.

Muzułmańska kultura przez wieki odróżniała się od europejskiej. Utworzenie dużych ośrodków migracyjnych na bezludnych wyspach greckich na Morzu Śródziemnym – jest jedynym wyjściem”.

Odpowiedź: Nikt nie będzie inwestował w to ani grosza, dlatego że Ameryka i światowi magnaci są zainteresowani tym, aby zatopić Europę. To wszystko. Była Europa – nie ma Europy, ją pochłoną afroazjaci.

Pytanie: Czy oni nie rozumieją, że to może obrócić się przeciwko nim?

Odpowiedź: To się nigdy nie obróci, ponieważ w Ameryce zachodzi już ten sam proces. Tylko tam nie mówi się o tym głośno, dlatego że prezydent jest za islamizacją i stopniowo realizuje tą politykę, która jest obecnie centralną polityką Stanów Zjednoczonych Ameryki. Wszyscy to rozumieją, ale nic nie mogą zrobić.

Pytanie: To znaczy, że nie ma wyjścia?

Odpowiedź: Wyjście mają tylko Żydzi, żyjący tu w Izraelu. Oni mają coś, co może zmienić całą tę historię.

Przecież to jest niemożliwy do naprawy bieg historii! Islam musi podbić świat, w zasadzie przynajmniej Europę. I on rzeczywiście podbije! W świecie przejawi się ogromny antysemityzm!

Wszyscy będą głosować za wyeliminowaniem państwa Izrael, dlatego że inaczej z nim nic nie można zrobić. My już dochodzimy do tego. Organizacja Narodów Zjednoczonych, która stworzyła to państwo i cały czas była „za” – teraz już staje się coraz bardziej „przeciw”, dopóki nie podejmie ostatecznej decyzji: „Kończymy z tą syjonistyczną formacją”.

A potem będzie wojna. Siły ONZ wraz z siłami zbrojnymi Ameryki i Europy wyruszą na nas. A my będziemy się bronić – i wygramy!

Końcowy punkt – to zwycięstwo metody Kabały na całym świecie. Musimy wznieść się ponad wszystkimi okropnościami, które egoizm przynosi nam dlatego, abyśmy stali się jednym wspólnym duchowym ciałem. Absolutnie wszyscy!

Prawdziwe oświecenie nastąpi właśnie w tym strasznym momencie, kiedy Ziemia zacznie tracić swoją populację. W człowieku powstanie poczucie, że ona w ogóle przestanie istnieć jako planeta, na której istnieje życie. I to doprowadzi nas do zmiany decyzji.

Ale wszystko zależy od tego, na ile rozpowszechnimy metodę Kabały, jej idee, wiedzę. Ale mimo wszystko uświadomienie zła i decyzja ku nowej drodze rozwoju musi mieć miejsce właśnie w człowieku.

Z programu TV „Aktualności z Michaelem Laitmanem”, 10.10.2016