Radykalny islam gwałci Europę, cz. 2

каббалист Михаэль Лайтман Meczet Notre-Dame

Na razie jeszcze uchodźcy nie narzucają Europie islamu, a mówią: „My odłączamy się od was i nie wywieramy presji w niczym, ale nie ingerujcie w nasze życie, nie wykraczajcie poza granice naszej enklawy. Musicie zapewniać nam tylko wszystko co niezbędne“.

Słyszałem od swoich uczniów żyjących w Europie, że widzieli, jak migranci wchodzą do supermarketu, napełniają po brzegi wózek produktami i wychodzą nie płacąc. I nikt nie może im nic powiedzieć.

Dzieje się tak codziennie, w wielu miejscach. Europejczycy mają przed sobą znacznie gorsze problemy, przed którymi seksualna przemoc wobec kobiet na ulicy i niezapłaconego rachunku w sklepie wyda się niewinnymi figlami. Skończy się na tym, że w miejsce Paryskiej Katedry Notre-Dame będzie stał główny francuski meczet.

Chrześcijańskie katedry przekształcą się w meczety. Ponieważ Europa już się zestarzała i nie jest w stanie sprzeciwić się islamowi. Ludzie nie potrzebują niczego.

Pytanie: Ale w Europie jest młodzież! Jaka jest różnica między młodym muzułmańskim uchodźcą i młodym Europejczykiem?

Odpowiedź: Młody człowiek – jest to ten, który ma silne pragnienie, cel, ma siłę dla osiągnięcia tego celu i jest gotów walczyć za niego. Ale takich ludzi nie ma w Europie, z wyjątkiem niektórych skrajnie prawicowych grup, którym również się nic nie udaje. Marie Le Pen nie osiągnęła sukcesu w wyborach we Francji, i w Grecji prawica też nie otrzymała dużej ilości głosów w wyborach.
Oznacza to, że islam ma wszystkie możliwości, aby wywierać presję na Europę i to, co widzimy – to dopiero początek. Zgodnie z prawem muzułmanów Europa musi zostać islamskim państwem. I nie sądzę, że Europejczycy będą mocno protestować. Europa już przeszła okres silnego, fanatycznego chrześcijaństwa, chrześcijaństwo słabnie wszędzie: i w Watykanie, i w samej Europie.

Pytanie: A skąd młodzi muzułmanie czerpią siłę?

Odpowiedź: Muzułmanie czerpią siłę ze swojej wiary, z roszczeń, aby podbić cały świat. Uważają, że islam musi rozprzestrzenić się na całym świecie, i do tego inspiruje ich wiara w wynagrodzenie w przyszłym świecie.

Ciąg dalszy nastąpi …

Z rozmowy o nowym życiu, 21.01.2016