Przysłuchiwać się przewidywaniom kabalistów

каббалист Михаэль ЛайтманPytanie: Dziesięć lat temu ostrzegał Pan przed inwazją Arabów na Europę, o tym co będzie się dziać w Izraelu i na świecie, ale nikt w to nie wierzył. A teraz ma Pan nadzieję, że uwierzą?

Odpowiedź: Teraz wszyscy widzą, że tak jest. Jeśli przejrzycie moje stare zapisy z przed piętnastu lat, to zobaczycie, co pisałem o tym, co będzie z europejską społecznością, z Rosją i Ameryką, z Arabską wiosną.

Wyjaśniałem, że przyczyna jest w tym, że Ameryka specjalnie doprowadza wszystkich do chaosu, dlatego że inaczej nie mogłaby zarządzać zamkniętym światem.

Dziesięć lat temu w Moskwie, w wywiadzie dla telewizji, publicznie oświadczyłem, że arabski świat zaludni całą Europę i doprowadzi do stanu, o którym nawet nie chcę mówić. Oni sami to zobaczą.

Dlaczego mam być prorokiem i mówić o złych rzeczach? Ogólnie można powiedzieć o tym, co należy naprawić i coś zrobić, a w szczegółach – nie warto.

Ale na przyszłość muszę powiedzieć, że i europejczycy, i arabowie zamieszkujący Europę, obrócą się przeciwko Izraelowi, i ruszą na nas z krucjatą. Nieważne, jakbyśmy się nie starali dobrze wyglądać w oczach Europy, nienawiść rośnie i będzie  rosła. W tej kwestii  Europejczycy w pełni staną po stronie Arabów. Nie pozostanie ani jednego człowieka, który byłby za nami tak, jak w nazistowskich Niemczech.

Nic nam nie pomoże. Na poziomie tego świata przegramy wszystko! Można wygrać tylko na poziomie wyższego świata. Chcecie – zapraszam was. Nie chcecie – będzie problem.

Dlatego musimy rozpowszechniać w narodzie wiedzę o kabale, aby ludzie wiedzieli, co ona proponuje nam robić, i jakie wynagrodzenie za to daje.

Z programu TV „Konfrontacja. Jak wszystko działa w rzeczywistości”, 28.10.2015