Pękł wulkan Yellowstone

каббалист Михаэль ЛайтманWiadomość: Mega-wulkan w parku narodowym USA, Yellowstone popękał. Wulkanolodzy nazywają to początkiem apokalipsy! Szczelina ma ponad 700 m długości i 40 m szerokości. Według prognoz, miałoto miejsce jeszcze około 40 tysięcy lat wcześniej, a teraz wstrząsy się wzmagają i pęknięcie poszło już po obwodzie wulkanu.

Super i mega wulkany zetrą wszelkie życie z kontynentu północno-amerykańskiego. Całą ludzkość czeka wieloletnia nuklearna zima, spowodowana przez ogromne emisje popiołu do stratosfery ziemi.

Coś takiego miało miejsce już nie raz. Na naszej planecie ze stałą częstotliwością występują okresy lodowcowe, z których większość występuje bezpośrednio po erupcji mega-wulkanów. Nie ma ratunku przed tym strasznym niebezpieczeństwem.

Komentarz: Jak wiele nieszczęść przygotowano dla nas – a wszystkie one pochodzą z naruszenia równowagi duchowej, która określa sobą równowagę w przyrodzie.

Rozwiązaniem tego i wszystkich innych problemów jest zrównoważenie całego systemu przyrody na najwyższym poziomie – w relacjach między ludźmi, w wykonaniu przykazania biblijnego „Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego“, które w takiej formie przekazuje nam warunek równowagi natury.