Dobry powiew kongresu

каббалист Михаэль ЛайтманPytanie: Dlaczego pomimo podstawowej zasady kabały „Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij zmieniać siebie”, próbuje się zmieniać świat i jak można tego uniknąć?

Odpowiedź: Jeśli połączysz się ze światem, zdasz sobie sprawę, że w rzeczywistości jest to jeden i ten sam system i dlatego nie ma tu nic, co należałoby zmienić. Tylko twoja postawa w stosunku do świata zmienia wszystko. Wyższe Światło, wyższa energia zacznie przepływać przez Ciebie do wszystkiego innego i zobaczysz, jak wszystko się zmienia.

Jestem przekonany, że po udanym kongresie będziemy widzieć, jak cały kraj i wszystko co w nim istnieje, przeżyje nagle pewne uduchowione przebudzenie i wiele problemów po prostu zniknie z postrzegania ludzi. Zamiast tego doświadczą oni wsparcia wyższej energii i wszystko będzie układać się dużo prościej i lepiej, szczególnie dla ludzi, którzy razem z nami będą uczestniczyć w kongresie.

Powinno to być wyraźnie widoczne. Wszystkie problemy, które istniały w przeszłości będą wydawać się znacznie prostsze, mniejsze i mniej ważne.

Z  wirtualnej lekcji, 29.07.2012